ŻALUZJE I WERTYKALE

Żaluzje i wertykale

Firma posiadała bogatą ofertę żaluzji, wertykali m.in z firmy Faber. Żaluzje były oferowane w postaci rozwiązań klasycznych, niekiedy bardzo prostych, prezentujących różną szerokość lamelek, oraz także bardziej wyszukanych, zawierających nowości jak np. perforowane lub aluminiowe lamelki, oprawiane w listwy z drewna szlachetnego, ze skóy, oraz z tkanin materiałowych podobnych do roletowych. Żaluzje dają możliwość optymalnej regulacji natężenia światła w pomieszczeniu a ich przemyślne i wyszukane szczegóły podnoszą uzyskany efekt estetyczny.
Wertykale - to system nawiązujący kolorem i stylem do lat siedemdziesiątych. Ich uniwersalność skłania do wykorzystywania ich w sposób nietypowy np. w charakterze ścianek działowych. Wertykale nadają się szczególnie do dużych okien, tam gdzie proste linie tworzą jedną całość.

Obecnie sprzedajemy w naszym sklepie internetowym także wertikale oraz żaluzje.Produkty te dostęne są na indywidualne zamówienia. Polecamy szczególnie żaluzje drewniane o bogatej kolorystyce oraz o różnych szerokościach lamelek .


ŻALUZJE . .
Na zdjęciu drewniana żaluzja z lamelkami szerokoći 5 cm

Zapraszamy

 Copyright © 2020 Mdecor Studio