dekoracje okien
rolety
firanki
żaluzje
zasłony
karnisze
usługi
dekoracja okien - galeria
kontakt Warszawa

ROLETY, PLISY


Posiadamy bogatą ofertę rolet, przepuszczających światło, zasłaniających,
zaciemniających i chroniących przed promieniami słońca.Przebogata paleta barw i wzorów pozwala na spełnienie indywidualnych upodobań i dobór materiału w zależności od stylu i charakteru pomieszczenia, spełniając jednocześnie swoją podstawową rolę jako element dekoracyjny i ograniczający dopływ światła do pomieszczenia.

 

rolety standardowe

rolety w kasetach

rolety rzymskie i weneckie


  Rolety wykonujemy na wymiar okien. Mogą one być instalowane na oknach drewnianych lub z PCV (bez wiercenia otworów w ramie okna).
Specjalną ofertę mamy do wszystkich typów okien dachowych. Oferujemy Państwu również inne produkty np. plisy.

NOWOŚĆ:
Roleta Rzymska System FABER 30 Nowa generacja rolet rzymskich Faber została zaprojektowana w oparciu o nowy design, jakość oraz funkcjonalność, w celu stworzenia systemu idealnie trafiającego w potrzeby użytkowników. Montaż nowego systemu rolet rzymskich jest prosty, niezależnie od tego czy montujemy rynnę górną na klipsie sufitowym, czy decydujemy się na montaż do ściany, stosując klips z uchwytem ściennym.
Rynna nowej rolety rzymskiej idealnie maskuje mechanizm znajdujący się w środku, niezależnie od tego, czy patrzymy z boku , z dołu czy z zewnątrz. Dostępna w dwóch kolorach, białym i naturalnym aluminium.
Zdjęcie tkaniny do prania lub w celu jej wymiany może okazać się bardzo czasochłonne. Nowy system rolet rzymskich Faber 30 oferuje bardzo łatwe zakładanie jak i zdejmowanie tkaniny.

 

 

W ofercie posiadamy również plisy.

rolety rzymskie, rolety, plisy

 

[STRONA GŁÓWNA] [KONTAKT] [GALERIA] [USŁUGI]

[ROLETY] [FIRANKI] [ŻALUZJE] [ZASŁONY] [KARNISZE]